ملک دلخواه خود را از بین ده‌ها زمین و ویلا انتخاب کنید.

ما کی هستیم؟

مجموعه «زمین با ما» با رویکردی مدرن، ضمن مشاوره تخصصی رایگان پاسخگوی نیازهای مشتریان در بازار املاک می‌باشد. ما به شما کمک می‌کنیم با کسب اطلاعات بیشتر، بهترین گزینه را متناسب با هدف و بودجه‌ خود انتخاب کنید. این مرکز با بهره‌گیری از کادری مجرب و به پشتوانه فایلینگ متنوع، این اطمینان را به شما می‌دهد تا در اسرع وقت معاملات ملکی خود را انجام دهید.

خرید ویلا

از آنجایی که با مالکین، مستقیم و بی‌واسطه در ارتباطیم، می‌کوشیم در تعاملی شفاف قیمت‌های واقعی را به مشتریان خود اعلام کنیم. اکنون عمده فعالیت ما به صورت متمرکز و تخصصی در مناطق تهراندشت، کردان، سهیلیه و‌ توابع آن می‌باشد. در راستای تحقق سندچشم‌انداز «زمین با ما»، امید است بتوانیم در اقصی‌نقاط کشور به ارائه خدمات بپردازیم.

فرآیند خرید زمین و ویلا

بررسی و انتخاب
شما می‌توانید با کلیک روی‌ هر فایل، مشخصات آن را به صورت کامل همراه با تصاویر متنوع مشاهده کنید.
مشاوره تخصصی
با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ضمن بهره‌مندی از مشاوره رایگان، کاتالوگ تصویری فایل مدنظر خود را دریافت کنید.
بازدید حضوری
در قدم بعدی امکان بازدید حضوری از منطقه و فایل مدنظر را برای شما فراهم می‌کنیم. کارشناسان ما در این مسیر همراه شما خواهند بود.
خرید و ثبت ملک
در انتها پس از پسند شما و توافق طرفین بر سر مسائل مالی، معامله در دفتر املاک مجوزدار منطقه صورت خواهد گرفت.

چـــــــرا مـــــا؟

icon-sale-house

قیمت مناسب

ما به دلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مالکین، قیمت ‌واقعی فایل‌ها را با در نظر گرفتن تخفیف به مشتریان خود اعلام می‌کنیم.

icon-house-hand

خرید مطمئن

به پشتوانه تجارب چندین ساله، کاملا بر دغدغه‌های شما آگاهیم. و «زمین‌ با ما» را همراهی دلسوز برای سرمایه گذاری مطمئن شما می‌دانیم.

icon-house-man

مشاوره تخصصی رایگان

مشاورین سرمایه‌گذاری ما با اطلاعات کامل صادقانه شما را راهنمایی می‌کنند تا متناسب با هدف و بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

سوالات متداول

فرم رو پر کنید. باهاتون تماس می‌گیریم.

تماس با مشتری